
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29030, 29210 (IRISBUS, MAN, RENAULT, 2903004950 81508045087
4 014,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189768
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість FM495
Товщина 28 мм
Знак відп. E9-90R-02A1265/0991
Ширина 250 мм
Висота 118 мм
Вага 11,4 кг
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система MER D-ELSA1
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29030, 29210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2903004950 |
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 118 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 28 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 014,06 ₴

