
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29228 (BPW ( ) (вир-во JURID) 2922809560 0509290130
5 468,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189685
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість 956A
Товщина 30 мм
Знак відп. E11 90R 02A01570/494
Ширина 210,5 мм
Висота 118 мм
Вага 9,1 кг
на вісь 4
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система BPW TSB4309
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29228
Довжина паковання 27 см
Ширина паковання 17,5 см
Висота паковання 13 см
Колодка гальмівна дискового гальма комплект (вир-во JURID), кат. номер: 2922809560. Ця гальмівна колодка створена для використання в дискових гальмах автомобілів. Вона має високу якість і надійність, розрахована на тривале використання. Комплект включає в себе всі необхідні елементи для заміни старих гальмівних колодок. Завдяки своєму конструктиву забезпечує ефективне гальмування та безпеку під час руху. Виготовлена компанією JURID, яка є світовим лідером у виробництві автозапчастин.
Заміни-аналоги:
0509290130;
0509290131;
0509290331;
0980107570;
0980107960;
0980107971
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2922809560 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 118 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 210.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189685 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 468,04 ₴

