
Колодка гальмівна дискового гальма WVA 29287 ( DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAUL 2928705390 02 0312 15 00
5 450,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189681
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість JURID539M
Товщина 30 мм
Знак відп. E9 90R-02A1525/2222
Ширина 211 мм
Висота 93 мм
Вага 9,2 кг
Висота 1 93 мм
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система Knorr SB/SN6
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29287
Довжина паковання 27,5 см
Ширина паковання 14 см
Висота паковання 13,5 см
Колодка гальмівна дискового гальма - це важлива деталь системи гальмівного механізму автомобіля. Вона прикріплюється до гальмівного диска і забезпечує надійне гальмування. Колодки виготовлені компанією JURID, яка відома своїми високоякісними автозапчастинами. Вони забезпечують ефективне гальмування, мають високу зносостійкість і тривалий термін служби. Комплект включає в себе дві колодки, які призначені для обох сторін дискового гальма. Заміна колодок - важливий процес, який слід проводити з дотриманням всіх правил технічного обслуговування автомобіля.
Заміни-аналоги:
02 0312 15 00;
02 0312 16 00;
02.0312.15.00;
02.0312.16.00;
020311500;
020311600;
0203121500;
0203121600;
09 801 02 75 0;
09 801 06 21 0;
09.801.02.75.0;
09.801.02.93.0;
09.801.06.21.0;
0980102750;
0980102930;
0980106210 M91000101;
M910001-01
2992336;
2996468;
500055019;
500363646;
E2992336
81 50820 5082;
81 50820 5094;
81 50820 5098;
81.50820.5082;
81.50820.6058;
81.50820-6022;
81.50820-6060;
81508205017;
81508205082;
81508205094;
81508205098;
81508206008;
81508206022;
81508206057;
81508206058;
81508206059;
81508206060;
81508206064;
81508206085
000 421 08 10;
000 421 50 10;
000 421 51 10;
0004210710;
0004210810;
0004215010;
0004215110;
0024207820;
0024207820;
0024207920;
004 420 13 20;
0044201320;
0054202320;
0084205820;
0084207120;
6864200020;
A0004210710;
A0004210810;
A0004215010;
A0004215110;
A002 420 78 20;
A0024207820;
A0024207920;
A004 420 13 20;
A0044201320;
A0054202320;
A0084205820;
A0084207120;
A6864200020;
N0004210710;
N0004210810;
N0004215010;
N0004215110;
N0024207820;
N0024207920;
N0044201320;
N0054202320;
N0084205820;
N0084207120" 09291024;
09291024SB6000;
09291024-SB6000;
9291024;
9291024SB6000;
9291-024-SB6000"
3 057 0078 00;
3.057.0078.00;
3057007800;
4 057 4278 00;
4057427800;
5 317 0024 00;
5317002400"
1087988;
1182958"
09317330;
09317-330;
9317330;
9317-330;
M91000101
41142152
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2928705390 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 93 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189681 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 450,88 ₴

