
Втулка, листова ресора 52002 98482540
127,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136066
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка, листова ресора, кат. номер: 52002 - це запасна частина для автомобілів. Вона встановлюється на листові ресори, що мають рухомі з'єднання з основними компонентами підвіски. Втулка забезпечує стійкість ресори і допомагає утримувати автомобіль на дорозі під час руху. Втулка зі збільшеним ресурсом довговічності і має високу стійкість до зносу. Вона виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує надійність і довгий термін служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52002 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,20 ₴
