
Втулка, стабілізатор 53925 3173330964S
69,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136225
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка, стабілізатор, кат. номер: 53925 - це деталь, яка використовується для збільшення стійкості автомобіля, особливо при руху на великій швидкості або на нерівних дорогах. Вона має компактний розмір і здатна забезпечити гладку роботу стабілізатора під час руху. Втулка, стабілізатор, кат. номер: 53925, є надійним і високоякісним виробом, який витримує великі навантаження і має довгий термін служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 53925 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,66 ₴
