
Втулка стабілізатора 38х67х60 52019 5010130021
124,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136070
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора 38х67х60, кат. номер: 52019.
Ця втулка стабілізатора має розміри 38х67х60 міліметрів і призначена для використання в автомобільних стабілізаторах. Вона виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує довговічність і надійність в роботі. Втулка стабілізатора 38х67х60 забезпечує стабільність керування автомобілем і допомагає зменшити похибки на дорозі. Вона має каталожний номер 52019.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52019 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,14 ₴
