
Втулка стабілізатора 51859 0295726
333,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 138550
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора, кат. номер: 51859 - це деталь, яка встановлюється на автомобілі для підтримки стабільності ходової частини. Ця втулка допомагає уникнути зайвих коливань та розбалансування автомобіля під час руху. Вона виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує його довговічність та надійність. Втулка стабілізатора, кат. номер: 51859 легко монтується та забезпечує оптимальну роботу всієї стабілізуючої системи автомобіля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51859 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 138550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,06 ₴
