
Втулка стабілізатора 51417 81432710008
202,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 138536
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора, кат. номер: 51417 - це запчастина, яка використовується для стабілізації роботи підвіски автомобіля. Її основна функція полягає в тому, щоб утримувати стабілізатор в правильному положенні і зменшувати коливання рами автомобіля під час руху. Втулка стабілізатора кріпиться між стабілізатором і шарнірами підвіски та гасить поштовхи, що виникають під час їзди. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічність і надійність роботи. Ця втулка підходить для автомобілів різних марок і моделей, і її легко можна встановити без додаткових зусиль. Заміна втулки стабілізатора допоможе покращити керованість автомобіля і зменшити шум під час руху.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51417 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 138536 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,86 ₴
