
Втулка стабілізатора 28 * 53 * 47,5 ATEGO MB 55499 9703231485
84,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136264
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора 28 * 53 * 47,5 ATEGO MB, кат. номер: 55499 - це запчастина для автомобілів марки ATEGO MB. Втулка має розміри 28 мм (внутрішній діаметр), 53 мм (зовнішній діаметр) і 47,5 мм (висота). Вона використовується для установки стабілізатора автомобіля. Завдяки високій якості матеріалу, ця втулка забезпечує надійну фіксацію стабілізатора і довговічність в експлуатації. Замiна втулки стабилизатора - важлива процедура, що гарантує правильну роботу системи підвіски автомобіля. Замість непрацюючої або пошкодженої втулки доцільно встановити якісну нову втулку цієї моделі. Забезпечте надійну стійкість і міцність підвіски своєї машини, замінивши втулку стабілізатора на цю оригінальну запчастину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55499 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 47.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,78 ₴
