
Втулка амортизатора 51342 0003237885
21,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135987
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка амортизатора, кат. номер: 51342, є необхідною деталлю для автомобіля. Вона забезпечує стійкість і комфорт під час руху. Ця втулка виготовлена з якісного матеріалу, що забезпечує довговічність та надійність. Завдяки своїй конструкції і власним характеристикам, вона ефективно амортизує поштовхи та вібрацію під час руху автомобіля, зберігаючи при цьому стабільність керування. Заміна даної втулки рекомендується в разі пошкодження або зношеності попередньої. Вона підійде для багатьох моделей автомобілів і забезпечить безперебійну роботу амортизаторної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51342 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 135987 |
| Основні атрибути | |
| Зовнішній діаметр | 32.5 мм |
| Висота | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,24 ₴
