
Радіатор охолодження 519701 654630
20 462,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136346
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження, кат. номер: 519701 - це важлива деталь автомобільної системи охолодження. Виконаний з якісних матеріалів, забезпечує ефективне охолодження двигуна. Радіатор враховує всі особливості автомобіля і забезпечує надійну роботу системи охолодження. Завдяки своїй конструкції, легкий у монтажі. Ваш автомобіль завжди буде у захищеному стані з цим радіатором охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 519701 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Довжина ядра радіатора | 900 мм |
| Конструктивні особливості | Без рамки |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 716 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136346 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 462,22 ₴

