
Втулка ресори 30*42/50*40 MB (в-во AUGER) 51070 3193240450S
50,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135967
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка ресори, кат. номер: 51070. Ця втулка є незамінною деталлю для установки на ресори автомобілів. Вона забезпечує стійкість та надійність ресори, запобігаючи її поломці або руйнуванню. Втулка виготовлена з високоякісного матеріалу, що гарантує її довговічність і міцність. Вона має стандартний каталожний номер 51070, що дозволяє легко знайти і придбати потрібну запчастину. Підходить для використання на багатьох моделях автомобілів різних виробників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51070 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 30.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 42.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 135967 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,46 ₴
