
Втулка ресори конічна 32 * 55,5 * 58,5 52279 21202104
102,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136110
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка ресорі конічна 32 * 55,5 * 58,5, кат. номер: 52279, виготовлена з високоякісного матеріалу та має оптимальні характеристики. Вона застосовується в автомобільних ресорних системах для забезпечення стабільності та довговічності. Ця втулка має конічну форму, що дозволяє їй точно вписатися в резонансну зону ресори, підвищуючи його ефективність. Завдяки своїм розмірам (32 * 55,5 * 58,5) вона ідеально підходить для багатьох моделей автомобілів. Втулка ресори конічна 32 * 55,5 * 58,5, кат. номер: 52279, є надійним і довговічним рішенням для вашого авто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52279 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 55.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,96 ₴
