
Сайлентблок підвіски кабіни 16/60 * 80 TGA MAN 53093 85962100019
302,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136178
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок підвіски кабіни 16/60*80 TGA MAN, кат. номер: 53093
Сайлентблок підвіски кабіни 16/60*80 TGA MAN є важливою частиною автомобільної підвіски. Цей сайлентблок виготовлений із високоякісного матеріалу, що забезпечує йому довговічність та надійність у роботі.
Він призначений для зменшення вібрації та шуму, що створюються кабіною автомобіля під час його руху. Цей сайлентблок також допомагає утримувати кабіну транспортного засобу у стабільному положенні, забезпечуючи комфорт водія та пасажирів.
Сайлентблок підвіски кабіни 16/60*80 TGA MAN має каталожний номер 53093, що дозволяє швидко і легко замінити старий або пошкоджений сайлентблок на новий. Він підходить для використання у вантажних автомобілях MAN TGA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 53093 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,76 ₴
