
Втулка 30x42x43,5 ресори MB 51222 6313240050
42,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135981
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 30x42x43,5 ресори MB, кат. номер: 51222 - це запчастина для ресорної системи автомобіля. Вона має розміри 30 мм у внутрішньому діаметрі, 42 мм у зовнішньому діаметрі та 43,5 мм у висоту. Цей виріб виготовлений спеціально для автомобілей марки Mercedes-Benz і має каталожний номер 51222.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51222 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 43.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 135981 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,42 ₴
