
Втулка, подушка кабіни водія 52014 5010273535
257,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136068
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка, подушка кабіни водія, кат. номер: 52014 - це важлива деталь для кабіни водія. Вона встановлюється між каркасом кабіни і шасі автомобіля, що забезпечує амортизацію і поглинання вібрації під час руху. Ця втулка має високу міцність і надійність, що забезпечує довговічність кабіні автомобіля. Заміна цієї деталі постачається з каталогом номеру 52014 для точного підбору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52014 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,34 ₴
