
РМК сайлентблока ресори INTRAAX / INTRADISK SAF 55182 4177302600S
2 985,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136260
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РМК сайлентблок ресори INTRAAX/INTRADISK SAF, кат. номер: 55182, є високоякісною запчастиною для підвісних систем вантажних транспортних засобів. Цей сайлентблок забезпечує гладкий і безшумний рух та має тривалий термін служби. Він розроблений спеціально для використання в системах INTRAAX та INTRADISK SAF, що гарантує повну відповідність та надійність. Сайлентблок є невід'ємною частиною підвіски та забезпечує ідеальне з'єднання між ресорою та рамою автомобіля. Установка даної запчастини допоможе відновити оптимальну роботу підвіски та забезпечити комфортне пересування автомобіля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55182 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 171 мм |
| Діаметр зовнішній | 152 мм |
| Діаметр внутрішній | 31.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 985,06 ₴
