
Подушка сідла нижня JSK36 / 37 JOST 7980 SK210525
101,58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140940
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка сідла нижня JSK36 / 37 від JOST - це надійна і зручна подушка для сідла, яка встановлюється в нижній частині сцепного пристрою. Вона складається з високоякісного гумового матеріалу, що забезпечує високу стійкість до навантажень та зносу. Підвищена амортизація допомагає знизити вплив вібрацій та ударів на сцепний механізм та автомобіль. Подушка забезпечує надійну фіксацію сідла та знижує його зношуваність. Вона ідеально підходить для важкого вантажного транспорту, надаючи додаткову безпеку та комфорт під час руху.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sem Lastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 140940 |
| Основні | |
| Код запчастини | 7980 |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,58 ₴
