
Фільтр повітряний 93017E LX1245
312,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135660
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний, кат. номер: 93017E - це високоякісний фільтр, який використовується для очищення повітря в автомобільних двигунах. Він ефективно усуває шкідливі частки, пил і бруд, що можуть потрапити до двигуна і вплинути на його ефективність. Цей фільтр забезпечує оптимальну продуктивність двигуна і сприяє тривалому та надійному функціонуванню автомобіля. Заміна фільтра повітряного - важлива процедура, яка покращує якість повітря, що потрапляє до двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93017E |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 135660 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,48 ₴
