
Сайлентблок кабіни MAN, SCANIA 52757 1394544
257,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136145
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок кабіни MAN, SCANIA, кат. номер: 52757 - це запчастина, яка використовується для забезпечення амортизації та зниження вібрації кабіни вантажного автомобіля MAN або SCANIA. Цей сайлентблок має каталожний номер 52757. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він має довгу експлуатаційну тривалість і високу надійність. Встановлення цього сайлентблоку допоможе поліпшити комфорт водія та зберегти інші частини автомобіля у відмінному стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52757 |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 136145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257,34 ₴
