
Диск гальмівний з вентиляцією MAN, NEOOPLAN (D зовніш. 432мм, 10 отв., без кільця під ABS) 567410J 81508030021
6 336,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189665
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 135 мм
Вага 30 кг
Тип гальмівного диска з вентиляцією
Товщина гальмівного диска 45 мм
Розмір нарізі M16
Мін. товщина 40 мм
Зовнішній діаметр 432 мм
Кількість отворів 10
Діаметр центрування 208 мм
Ø окружності центрів отворів 235 мм
Поверхня змащен. оливою
Тип паковання Коробка
Одиниця вимірювання Штука
Додатковий виріб/додаткова інформація 2 без кільця датчика ABS
Ø отвору маточини 208 мм
Версія J
Довжина паковання 43 см
Ширина паковання 43 см
Висота паковання 13 см
Заміни-аналоги:
MERITOR:
MBR5068
DAF:
1962306
MAN:
81.50803.3041
81508030021
81508030041
81508030047
81508033041
82.50803.0041
82508030041
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 567410J |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 135 мм |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 235 мм |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189665 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 336,36 ₴

