
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29093, 29094, 29095, 29096, 29145, 29197 (DAF, IV 2909304950
2 935,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189772
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість FM495
Товщина 30 мм
Знак відп. E9-90R-02A1265/1092
Ширина 210,5 мм
Висота 92,5 мм
Вага 8,4 кг
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система KB SB/SN6
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29093, 29094, 29095, 29096, 29145, 29197
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2909304950 |
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 92.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 210.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189772 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935,62 ₴

