
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29159 (DAF, RENAULT) (вир-во JURID) 2915905390 1628064
4 901,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189747
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість 939PC (539)
Товщина 30 мм
Знак відп. E9 90R-02A1154/0953
Ширина 211 мм
Висота 93 мм
Вага 8,54 кг
Висота 1 93 мм
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Гальмівна система Wabco PAN 19-1
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29159
Довжина паковання 27 см
Ширина паковання 14 см
Висота паковання 14 см
Заміни-аналоги:
1628064
6597421
659742-1 5001863324
3 057 0080 00
3057008000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2915905390 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 93 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189747 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 901,88 ₴

