
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29173 (RENAULT, VOLVO) (вир-во JURID 2917309560 5001 864 365
5 154,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189745
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість 956PC
Товщина 29 мм
Знак відп. E9 90R-02A1523/2361
Ширина 216 мм
Висота 99,6 мм
Вага 8,7 кг
Висота 1 99,6 мм
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Гальмівна система Meritor Elsa 225-1
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29173
Довжина паковання 27 см
Ширина паковання 14 см
Висота паковання 13,5 см
Заміни-аналоги:
5001 864 365
5001864365
7421399915
7421496556
7422921058
7422921065 20568712
20568715
21352573
21352573
21488186
21496551
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2917309560 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 99.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 99.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189745 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 154,66 ₴

