
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29173, 29203 (RENAULT, VOLVO) (вир-во WAGNER) 2917304950
3 295,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189769
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість FM495
Товщина 29,5 мм
Знак відп. E1190R02A01225/28111
Ширина 216 мм
Висота 97 мм
Вага 8,7 кг
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система MER ELSA 225-1
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29173, 29203
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2917304950 |
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 97 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 29.5 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189769 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295,62 ₴

