
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29265 (BPW SKH) (вир-во JURID) 2926505390 05.092.90.05.0
5 058,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189746
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість 939PC (539)
Товщина 30 мм
Знак відп. E9 90R-02A1525/1251
Ширина 211 мм
Висота 93 мм
Вага 9,2 кг
Висота 1 93 мм
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система KNR SB3745T (SB6)
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29265
Довжина паковання 27,5 см
Ширина паковання 14 см
Висота паковання 13,5 см
Заміни-аналоги:
05.092.90.05.0;
05.092.90.10.0;
0509290050;
0509290100;
09.801.06.43.0;
09.801.07.24.0;
09.801.08.15.0;
0980106430;
0980107240;
0980108150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2926505390 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 93 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189746 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 058,84 ₴

