
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29265, 29303, 29306 (BPW SKH) (вир-во WAGNER) 2926504950
3 020,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189754
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість FM495
Товщина 30 мм
Знак відп. E9-90R-02A1265/3911
Ширина 211 мм
Висота 93 мм
Вага 8,2 кг
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система KB SB3745T (SB6)
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29265, 29303, 29306
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2926504950 |
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189754 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020,22 ₴

