
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29174, 29218 (FORD, RENAULT, SOLARI 2917404950 KTGC462K021AA
3 816,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189762
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість FM495
Товщина 29 мм
Знак відп. E1190R02A01225/26790
Ширина 249,5 мм
Висота 109 мм
Вага 10,9 кг
Контакт попередження про знос підготовано для індикатора попередження про знос
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система MER ELSA 225-3
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29174, 29218
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2917404950 |
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 109 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 249.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189762 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 816,96 ₴

