
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) WVA 29332 (SCANIA) (вир-во JURID) 2933209560 2127745
6 017,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189684
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Критерії товару
Якість 956A
Товщина 29 мм
Знак відп. E1190R02A01363/34284
Ширина 249 мм
Висота 110 мм
Вага 10,8 кг
Додатковий виріб / додаткова інформація з приладдям
Гальмівна система Meritor, Meritor ELSA225H
Тип паковання Коробка
Номер WVA 29332
Колодка гальмівна дискового гальма (комплект) (вир-во JURID), кат. номер: 2933209560, є важливим компонентом гальмівної системи автомобіля. Вона встановлюється на гальмівний диск і відповідає за зупинку автомобіля при натисканні на гальмівний педаль. Колодки гальмівні мають високу міцність і зносостійкість, що гарантує довговічність їх експлуатації. Комплект включає в себе дві колодки для установки на обидва гальмівні диски автомобіля. Виробник - компанія JURID, яка відома своєю високою якістю автомобільних запчастин. Застосовується для різних моделей автомобілів.
Заміни-аналоги:
2127745;
2272502;
2272503"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2933209560 |
| Виробник | Jurid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 110 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 189684 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 017,52 ₴

