
Манжета (сальник) клапана MAN, MERCRDES-BENZ, NEOPLAN ( ) (пр-во Payen) PA6121 51.04902-0033
17,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 193379
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манжета (сальник) клапана (9x12/15x11,6мм) DAF CF, XD, XDC, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+; MAN LION´S CITY, TGS I, TGS II, TGX I, TGX II; MERCEDES ATRON, AXOR, AXOR 2, CITARO (O 530) D1556LF07-OM942.911
Манжета (сальник) клапана MAN, MERCRDES-BENZ, NEOPLAN (51.04902-0033) (пр-во Payen), кат. номер: PA6121 - це виготовлена компанією Payen манжета, яка призначена для клапана автомобілів MAN, MERCRDES-BENZ та NEOPLAN. Цей сальник забезпечує герметичність та запобігає протіканню масла або рідини у систему клапана. Виготовлений з якісних матеріалів, він має довгий термін експлуатації та гарантує надійну роботу клапанного механізму. Каталожний номер - PA6121.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA6121 |
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 10.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 100, C-Class, W111, W112, 124, 72, Korando, Sprinter, SL, Heckflosse, 80, T1, V-Class, 60, Istana, Musso Sports, G-Class, Rexton, S-Class, V-class , Musso, T1/TN, Vito, /8 (W114/W115), Pagode, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 193379 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,16 ₴
