
Тяга рульова поздовжня DAF (вир-во Monroe) L90I48 1395994
3 713,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 194077
+380 (96) 017-99-00
Менеджер- +380 (66) 559-20-51Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульового управління поздовжна (L-991мм) DAF CF 85, XF 105, XF 95 01.01-
Каталожний номер: L90I48;
Застосовуваність: автомобілі DAF;
Країна походження: Туреччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | L90I48 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Довжина | 991 мм |
| Розмір конуса | 27.1 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Телефони для замовлень | 096-017-99-00, 066-559-20-51 |
| код для замовлення | 194077 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 713,16 ₴
